TEPELNÁ ČERPADLA, KLIMATIZACE, FVE, ELEKTROMONTÁŽE

Chlazení a klimatizace

Nabízíme širokou škálu dostupných značek na českém trhu pro domácnost a průmysl.

Dodáváme značky:

Haier

Daikin

LG

Samsung

Galletti

Midea

Panasonic

Člověk cítí potřebu přizpůsobovat se nepříznivým klimatickým podmínkám. Zimu uměl řešit jakmile získal oheň. Efektivní řešení horka přinesl až vynález klimatizace. Tropická vedra nejsou v našich zeměpisných šířkách ničím výjimečným. Obzvlášť v posledních letech si s námi počasí zahrává. 
 
My se nejlépe cítíme při teplotách 21-24 stupňů Celsia. Jak vyšší, tak nižší teploty na lidský organismus působí negativně. Je-li doma velké teplo, ztrácí domov příjemné místo odpočinku. Jsme unavení, podráždění, v noci se nevyspíme. Je-li horko na pracovišti, špatně se soustředíme, hůře se nám komunikuje s kolegy a klesá pracovní výkonnost.
Moderní technologie zaručují zachování tepelné pohody i při těch největších vedrech. Chladící jednotky fungují na principu chlazení vodou nebo na principu odpařování plynu, ať je to nejmenší nástěnná klimatizace, centrální klimatizace do kanceláře, průmyslová klimatizace, všude lze zajistit tepelnou pohodu.

Už dávno neplatí, že bychom se klimatizaci museli přizpůsobovat, nebo že by se jí musela přizpůsobovat budova. Nabízíme širokou škálu klimatizačních jednotek, ze kterých umíme vybrat přesně tu, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Naučíme vás, jak klimatizaci správně nastavit a chovat se v klimatizovaných místnostech, aby jste zůstali vždycky zdraví.

Klimatizace a chlazení místností není jen pro bohaté. S naší nabídkou si může pořídit klimatizaci opravdu každý.